Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 20.10.2019 10:45
Terminator Resistance gameplay
2610V

Terminator: Resistance. Prawie 30 minut materiału z nadchodzącej gry

Po zwiastunie, który ukazał się miesiąc temu, przyszedł czas na udostępnienie wyjątkowo długiego materiału z rozgrywki. Prawie pół godziny wideo pojawiło się w Sieci!

Terminator: Resistance to mocno wyczekiwana gra od polskiego studia Teyon. Trzeba przyznać, że premiera idealnie zgrywa się z wejściem do kin filmu "Terminator: Mroczne Przeznaczenie", które przypada na 8 listopada. Zapowiada się, iż listopad stanie pod znakiem maszyn! 

Wczoraj w Internecie pojawił się prawie półgodzinny materiał ze wspomnianej gry. Ta była prezentowana przy okazji EGX 2019. Społeczność graczy podeszła do zaprezentowanego filmu wyjątkowo negatywnie, wytykając całkiem sporą liczbę błędów i niezrozumiałych aspektów. Niezadowolenie graczy najlepiej obrazuje stosunek polubień (68 ocen pozytywnych, przy aż prawie 400 negatywnych - oczywiście na YouTube).

W produkcji wcielimy się w Jacoba Riversa, a akcja będzie miała miejsca aż 30 lat po "sądzie ostatecznym", który możemy znać z filmowego uniwersum. Projekt ma przedstawiać zupełnie nową historię, więc nie zobaczymy w nim postaci znanym z dużych ekranów

Dajcie znać jak Wasze wrażenia po przedstawionej rozgrywce. Podchodzicie sceptycznie i, podobnie do większości, spodziewaliście się czegoś więcej?

Przeczytaj koniecznie także:

Źródło: YouTube

Tagi: Reef Entertainment Terminator: Resistance Teyon