Iza Łęcka Iza Łęcka 18.10.2019 09:49
Terminator Dark Fate Arnold
3327V

Terminator: Dark Fate na krwawym zwiastunie. Na taki materiał czekaliśmy od dawna

Tim Miller i James Cameron w końcu prezentują „Terminator: Dark Fate” w odpowiedni sposób. Najnowszy zwiastun jest przeładowany krwawymi scenami, podczas których możemy przyjrzeć się kilku nieprawdopodobnym możliwościom nowego Terminatora. Kategoria R nie jest przypadkiem.

W tym tygodniu twórcy „Terminator: Dark Fate” potwierdzili kategorię R dla nowego filmu Tima Millera. Nie czekaliśmy długo na odpowiedni pokaz produkcji, na której w końcu widzimy sceny przeznaczone dla dorosłych widzów. Specyficzny charakter, który część z fanów serii na pewno pamięta z odsłon sprzed prawie 30 lat, tym razem wręcz wylewa się z najnowszego materiału.

Tim Miller i James Cameron nie chcieli stworzyć obrazu dla wszystkich – jest to naprawdę dobra wiadomość, ponieważ sympatycy uniwersum bardzo czekali na to, by Terminator zaprezentował oczekiwaną jakość. W ostatnich latach (gdy Cameron nie zajmował się serią) wytwórnia celowała w PG-13.

Najnowszy Terminator zapowiada się na mocne i brutalne widowisko, które połączy starą gwardię (Linda Hamilton, Arnold Schwarzenegger, Edward Furlong) z młodymi duchami (Mackenzie Davis, Natalia Reyes, Gabriel Luna, Diego Boneta). „Terminator: Dark Fate” trafi do polskich kin 8 listopada.

Na naszym serwisie polecamy również:

Źródło: YouTube.com

Tagi: terminator Terminator: Dark Fate trailer zwiastun