Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.10.2019 13:32
Żmijowisko serial
778V

Żmijowisko na intrygującym zwiastunie. Serial oryginalny Canal+

Canal+ w końcu zaprezentował pełny zwiastun nowego serialu oryginalnego. „Źmijowisko” to produkcja na podstawie popularnej książki Wojciecha Chmielarza, która przedstawia „współczesny konflikt pokoleń z tragedią w tle”. Zobaczcie materiał zapowiadający historię.

Canal+ przyzwyczaił widzów do przygotowywania mocnych produkcji i „Żmijowisko” zapowiada się na kolejny serial, który może przyciągnąć przed telewizory tłumy widzów. Twórcy zdecydowali się przenieść na ekran książkę Wojciecha Chmielarza i historia opowiada o grupie trzydziestoparoletnich przyjaciół ze studiów. Ekipa decyduje się wyjechać ze swoimi dziećmi na wspólne wakacje do tytułowego letniska, ale pewnego wieczoru znika 15-letnia Ada, córka Arka i Kamili. W momencie rozpoczynają się poszukiwania na wielką skalę, jednak nikt nie potrafi odnaleźć dziewczyny. Po roku na miejsce powraca ojciec, który nie może pogodzić się ze stratą ukochanej córki i wznawia poszukiwania.

„W trakcie jego prywatnego dochodzenia pojawiają się zaskakujące tropy i nowi podejrzani. Sprawa coraz bardziej się gmatwa i pojawia się w niej coraz więcej wątków. Tym bardziej, że w tle poszukiwań nastolatki jest historia jej rodziców, ich przyjaciół z młodości oraz wzajemnych relacji pełnych skrywanych przez lata konfliktów, namiętności i uprzedzeń. Stopniowo ujawnia się brutalna prawda o życiu w kłamstwie, dwoistości ludzkiej natury oraz wyniszczającej obsesji zazdrości i nienawiści, która nieuchronnie prowadzi do tragedii.”

Za „Żmijowisko” odpowiada ceniony reżyser Łukasz Palkowski, który zaprezentował widzom „Belfra”. W rolach głównych wystąpią m.in.: Paweł Domagała, Agnieszka Żulewska, Cezary Pazura, Piotr Stramowski, Wojciech Zieliński. Scenariusz jest wspólnym projektem Dany Łukasińskiej („Diagnoza”, „Samo życie” „Włatcy móch”, „Na dobre i na złe”, „Samo życie” „ oraz autora powieści, Wojciecha Chmielarza.

Na naszym serwisie polecamy również:

Źródło: YouTube.com

Tagi: canal plus canal+ serial trailer Żmijowisko zwiastun