Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.10.2019 22:30
Google Stadia Premiera
1285V

Google Stadia z ostateczną datą premiery. Zwiastun pokazuje możliwości usługi

Google rozpoczęło swoją konferencję od ujawnienia daty premiery Google Stadia. Usługa będzie dostępna w listopadzie i z tej okazji otrzymaliśmy ciekawy zwiastun prezentujący wszystkie możliwości platformy.

Google już kilka miesięcy temu informowało, że zamierza zaoferować Stadię pod koniec roku, a teraz możemy potwierdzić – Google Stadia będzie dostępna dla wybranych klientów od 19 listopada. Nadal nie możemy mówić o globalnej premierze, ponieważ usługa trafi do wybranych krajów, ale pewnie znajdą się chętni, którzy zdecydują się wypróbować nową platformę.

Korporacja opublikowała także ciekawy materiał, który prezentuje wszystkie atuty Google Stadii. Gracze mogą w tym wypadku liczyć na łatwą rozgrywkę pomiędzy urządzeniami – klienci otrzymają dostęp do szerokiego zestawu gier i będą mogli przełączać się pomiędzy sprzętami. Łatwo zmienimy ekran i bez problemu możemy rozpocząć rozgrywkę na dużym telewizorze, by po chwili kontynuować grę na smartfonie.

Google Stadia zapewni zabawę bez pobierania tytułów, a według przedstawionych informacji – klienci powinni szykować się na rozgrywkę w rozdzielczości 4K przy 60 klatkach na sekundę.

Więcej o Google Stadii przeczytacie na naszej stronie:

Źródło: Google

Tagi: data premiery google google stadia