Iza Łęcka Iza Łęcka 19.09.2019 13:36
Google Stadia Kontroler
1471V

Google Stadia wyprzedana w Europie. Google przygotowuje Premiere Edition

Google nie narzeka na brak zainteresowania Google Stadia. Korporacja potwierdza wyprzedanie pierwszego nakładu Founder’s Edition w Europie, w rezultacie więc przygotowano nowe wydanie. Klienci mogą liczyć na bardzo podobny pakiet.

Google Stadia zadebiutuje w listopadzie – jak się okazuje, mieszkańcy naszego kontynentu chętnie sięgają po usługę Google. Nadal nie otrzymaliśmy dokładnych danych sprzedaży platformy, jednak światowy potentat na pewno nie narzeka na zainteresowanie. Jack Buser, dyrektor ds. rozwoju Google Stadia, potwierdził wyprzedaż pierwszego Founder’s Edition:

„Jestem bardzo dumny, że mogę wam powiedzieć, że Founder’s Edition Stadii sprzedała się w Europie. Dzisiaj usuniemy wersję Founder’s Edition ze strony Google Store w krajach UE, ale zastąpimy ją nowym pakietem, który nazywamy Premier Edition. Obserwowaliśmy, jak liczba egzemplarzy spada i spada, gdy ogłaszamy coraz więcej i więcej gier - teraz mamy ponad 40 produkcji, które zostały ogłoszone na platformę, z ponad 28 partnerami, co jest niesamowite.”

Google Stadia Founder’s Edition nie różni się znacząco od Google Stadia Premier Edition – w tym pierwszym zestawie klienci otrzymali limitowany kontroler (kolor Night Blue), Chromecast Ultra i trzymiesięczny abonament Stadia Pro. Do nowego pakietu trafi biały pad (zwykła wersja), a pozostałe elementy zostaną niezmienione.

Aktualnie Google celuje swoją usługą w 14 krajów, jednak na liście brakuje Polski. Jest to kolejna usługa streamingowa, która w dniu premiery nie będzie dostępna w naszym kraju – nadal musimy czekać na oficjalne wprowadzenie PlayStation Now.

Więcej na ten temat możecie przeczytać na naszym portalu:

Źródło: https://wccftech.com/google-stadia-founders-edition-replaced-premiere-edition/

Tagi: google google stadia streaming

Nie przegap