Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.10.2019 21:03
GTFO rozgrywka
615V

GTFO na nowej rozgrywce. Kooperacyjny shooter wymęczy fanów strzelania

Twórcy GTFO przypominają o swoim tytule za pomocą dłuższej rozgrywki, podczas której czwórka graczy przemierza przepełnione potworami lokacje i próbuje ze sobą współpracować. Nie będzie to łatwy tytuł dla każdego sympatyka FPS-ów.

W ubiegłym roku miałem sporą przyjemność rozegrać kilka misji w GTFO wraz z deweloperami i dzisiaj z dużym zaciekawieniem obserwowałem progres całego projektu. Twórcy znacząco upiększyli grę, której założenia wciąż się nie zmieniły – to bardzo wymagający shooter nastawiony na kooperację.

W GTFO jedna decyzja może zakończyć misję, ponieważ gracze trafiają do podziemi przepełnionych tajemniczymi bestiami. Zainteresowani muszą ze sobą współpracować, szukać kluczy do zamków, by w ostateczności móc osiągnąć założony wcześniej cel.

Choć bohaterami są uzbrojeni żołnierze, to jednak przeciwnicy z GTFO nie biorą jeńców, więc najlepszym rozwiązaniem jest dobre przygotowanie się do bezpośrednich starć. Tutaj nie ma mowy o przypadkowym strzelaniu, ponieważ przypadkowe pobudzenie rywali jest jednoznaczne z niepowodzeniem całej misji.

GTFO nie będzie shooterem dla każdego, ale miłośnicy wymagających strzelanek nastawionych na kooperację powinni wyczekiwać informacji o premierze.

Warto spojrzeć:

Źródło: YouTube.com

Tagi: 10 Chambers Collective GTFO