Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.10.2019 17:38
Football Manager 2020 okładka
636V

Football Manager 2020 ma datę premiery. Nadciąga także wersja na Nintendo Switch

SEGA oraz Sports Interactive ogłosiły datę premiery Football Manager 2020. Gracze mogą również wyczekiwać na dwie mniejsze wersje – deweloperzy opracowali edycje „Touch” oraz „Mobile”. Poznajcie szczegóły.

Fanatycy taktyk muszą szykować wolny czas na drugą połowę przyszłego miesiąca – 19 listopada odbędzie się premiera Football Manager 2020 na PC oraz Macu. Jeśli złożycie zamówienie przedpremierowe to nadal możecie liczyć na 10% rabat oraz dostęp do bety (dema). Klienci otrzymają także zniżkę na edycję przeznaczoną na Google Stadia – aktualnie bez daty.

19 listopada zadebiutują Football Manager 2020 Touch (Steam, iOS, Android) i Football Manager 2020 Mobile (iOS, Android). Deweloperzy potrzebują jeszcze trochę czasu na sfinalizowanie prac na edycję przeznaczoną na Nintendo Switcha – ostateczne informacje dotyczące debiutu zostaną ujawnione wkrótce.

W przypadku głównej odsłony możemy szykować się na przeładowany statystykami symulator, który systematycznie zgarnia sporo pozytywów od fanów serii. Jak będzie w przypadku najnowszej odsłony? Przekonamy się już wkrótce.

Więcej o serii Football Manager przeczytacie na naszej stronie:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Football Manager 2020 Sega Sports Interactive