Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 04.10.2019 19:44
4 mechy Halo
773V

Halo: Reach. Rozpoczęły się testy na Xboksie One

Właśnie rozpoczęły się testy trybu sieciowego na Xboksie One produkcji Halo: Reach. Jeśli należymy do programu Xbox Insider, możemy zostać zaproszeni.

Właśnie dzisiaj rozpoczęły się beta testy Halo: Reach na konsoli Xbox One. Jeśli należycie do programu Xbox Insider, możecie spodziewać się e-maila od studia 343 Industries, w którym zostaniecie zaproszeni do przetestowania produkcji.

Celem jest tutaj przetestowanie sprawności dobierania graczy do systemu matchmakingów PVP oraz ogólnej opinii na temat stabilności rozgrywki na nowszej konsoli od Microsoftu - twórcy nie chcą problemów z oficjalną premierą gry na Xboksie One, kiedy to dołączy ona do Halo: The Master Chief Collection. 

Obecnie zespoły techniczne pracują nad rozwiązaniem ogromnej ilości problemów, które napotkało Halo: Reach w nowszej wersji - gracze nie mogą zalogować się do gry albo komunikacja z serwerem w trakcie rozgrywki zostaje przerwana. Twórcy uspokajają i zachęcają do przesyłania zgłoszeń.

Po testach na Xboksie One, kolejnym krokiem jest wersja beta na platformę PC. Na razie nie poznaliśmy żadnych dodatkowych szczegółów na ten temat. Jeśli jesteście zainteresowani uczestnictwem w programie Xbox Insider, kliknijcie tutaj.

Warto przeczytać:

Tagi: