Microsoft Flight Simulator rozwija skrzydła. Gra dostanie obsługę modyfikacji

Gry
1499V
Microsoft Flight Simulator rozwija skrzydła. Gra dostanie obsługę modyfikacji
Tytus Stobiński | 24.06.2019, 15:12

Zapowiedziany podczas E3 2019 Microsoft Flight Simulator nie trafi być może do ogromnej liczby graczy, ale produkcja ta ma swoje wierne grono fanów, których informacja o nowej edycji z pewnością ucieszyła. Teraz mamy kolejną, dobrą wiadomość.

Jak twierdzą przedstawiciele Microsoftu, seria Flight Simulator jest jedną z bardziej zasłużonych w historii ich firmy. Najnowsza odsłona ukaże się już w przyszłym roku i ma nam zagwarantować niebywale realistyczną oprawę graficzną. Pomimo faktu, że gra pojawi się także na Xboksie One, twórcy uspokajają pasjonatów realistycznego podejścia w kwestii rozgrywki - gra nie będzie posiadała uproszczeń, to wciąż ten sam, wymagający tytuł. Dostaniemy więc obsługę joysticków i całej reszty sprzętu, na którym będzie nam zależało. Prócz tego, gra obsłuży oczywiście tak podstawowe urządzenia peryferyjne jak myszkę i klawiaturę oraz pada.

Microsoft Flight Simulator. Już niebawem ponownie wzbijemy się w przestworza

Dziś także dostaliśmy potwierdzenie, że Microsoft Flight Simulator otrzyma pełną obsługę modyfikacji stworzonych przez fanów. Jeżeli jesteście w gronie osób, które czerpią przyjemność z wchodzenia w rolę pilota tych olbrzymich maszyn, to zawsze możecie zapisać się do programu Insider, gdzie być może uda Wam się przetestować wczesną wersję gry i wesprzeć twórców w celu stworzenia najlepszego symulatora lotów w historii. 

Warto również poczytać:

E3 2019 – Konferencja Microsoftu. Podsumowanie, wrażenia i ocena

Project Scarlett będzie wspierać płyty. Microsoft pozwoli wybierać

Źródło: własne

Komentarze (18)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper