Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 12.10.2019 17:20
rocket league haunted hallows
419V

Rocket League z halloweenowym wydarzeniem we współpracy z Stranger Things

Ekipa odpowiedzialna za Rocket League nawiązała współpracę z Netlflixem, odpowiedzialnym za "Stranger Things" - do gry zawita mnóstwo przedmiotów kosmetycznych nawiązujących do serialu.

Wydarzenie "Haunted Hallows" trafi do gry Rocket League jeszcze w tym miesiącu, a wczoraj dostaliśmy zwiastun eventu i pierwsze konkrety - studio Psyonix oraz zespół odpowiedzialny za "Stranger Things" szykują dla nas masę atrakcyjnych przedmiotów.

Do gry trafi wiele nawiązań do serialu Netflixa, w większości będą to przedmioty kosmetyczne, które zdobędziemy biorąc udział w meczach - dzięki temu do naszego portfela będą wpadać waluty o nazwie Candy Corn., które potem wydamy w sklepie w odpowiedniej zakładce.

Na poniższym filmie przedstawiono odświeżoną arenę "Farmstead", która będzie dostępna wyłącznie podczas eventu - co ciekawe, niektóre źródła donoszą, że podczas meczu mogą wystąpić "zakłócenia" - nie wiadomo jednak co twórcy mieli na myśli, może nasze pojazdy w pewnym momencie będą tracić moc przez co rozgrywka będzie urozmaicona?

Wydarzenie "Haunted Hallows" potrwa od 14 października do 11 listopada (do 14 listopada możecie wydać Candy Corn.). 

Warto zajrzeć na:

Źródło: https://www.dualshockers.com/rocket-league-stranger-things-haunted-hallows/

Tagi: Psyonix Rocket League

Nie przegap