Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 07.08.2019 10:13
Rocket League Loot Box
636V

Rocket League pozbędzie się Loot Boxów. Psyonix idzie w ślady Fortnite

Rocket League cieszy się cały czas bardzo dużym zainteresowaniem. Wiele osób ucieszy z pewnością najnowsza zapowiedź twórców tej udanej, sieciowej produkcji.

Psyonix potwierdziło, że z Rocket League zostaną usunięte loot boxy. System "skrzynek" ma zostać skasowany pod koniec bieżącego roku.

"Usuniemy z Rocket League wszystkie płatne, generowane losowo Skrzynki, tak by zapewnić naszym graczom jak najlepsze doznania z rozgrywki" - napisała ekipa Psyonix na swoim blogu.

Żeby nie było tak pięknie - deweloperzy zastąpią loot boxy innym, przejrzystym mechanizmem mikropłatności. Tym razem gracze będą wiedzieć dokładnie, co kupują i jaka jest zawartość pakietu cyfrowych przedmiotów. Prawdopodobnie nowy system mikropłatności zostanie wprowadzony równocześnie z usunięciem Loot Boxów, czyli w ostatnich miesiącach 2019 r.

Nowy mechanizm ma działać podobnie do tego znanego z Fortnite: Save the World i pozwoli graczom na dokładne sprawdzenie tego, co kupują przed sfinalizowaniem transakcji. Gracze będą też mogli cały czas nabywać Rocket Pass Premium i wozy z DLC.

Warto sprawdzić:

Tagi: Psyonix Rocket League