Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 12.10.2019 16:50
league of legends
1469V

League of Legends. Riot Games opowiada o zmianach na rok 2020

Ekipa odpowiedzialna za League of Legends opowiada o planach na rok 2020 dotyczących areny Summoner’s Rift.

Jak już zdążył przyzwyczaić nas Riot Games, wraz z końcem roku kalendarzowego, do League of Legends zostaną wprowadzane zmiany przedsezonowe, które oficjalnie wejdą w życie w następnym roku. W najnowszym wpisie na blogu League of Legends możemy poczytać o planowanych aktualizacjach.

Programiści odpowiedzialni za LoLa uznali, że największych zmian doczeka się Summoner's Rift, mapa, na której są rozgrywane wszystkie standardowe oraz e-sportowe rozgrywki. Twórcy chcą przerobić mapę tak, aby nie była monotonna, a za każdym razem przynosiła nowe niezapomniane chwile. Na arenie od następnego roku mają bardzo szybko odnaleźć się nowi gracze, którzy nie mieli jeszcze styczności z League of Legends, bo jak wiemy, w chwili obecnej jest to bardzo trudne i bez dodatkowych poradników na internecie nikt nowy nie potrafiłby opanować wszystkich podstaw.

Warto zaznaczyć, że odświeżonej areny będą musieli uczyć się również doświadczeni gracze - zostaną wdrożone nowe zmiany na liniach i w przedmiotach bohaterów.

Aktualizacja przedsezonowa pojawi się w listopadzie w aktualizacji oznaczonej numerem 9.23. Jak myślicie, czy tak duże zmiany na Summoner's Rift to dobra decyzja?

Warto zajrzeć na:

Źródło: https://www.dualshockers.com/league-of-legends-summoners-rift-changes-2020/

Tagi: League of Legends Riot Games

Nie przegap