Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 12.10.2019 14:31
world war 3
716V

World War 3 z kolejną aktualizacją. Twórcy nie zapominają o swojej produkcji

Do World War 3, produkcji rodzimego studia The Farm 51, trafiła aktualizacja oznaczona numerem 0.7, która wprowadza duże zmiany.

Mimo trudnego startu World War 3, polskie studio The Farm 51, nie zamierza zrezygnować ze wsparcia dla wieloosobowego shootera. Studio przedwczoraj wypuściło aktualizację oznaczoną numerem 0.7, która wprowadza ogromne zmiany w produkcji.

Najważniejszą zmianą jest zaktualizowanie wersji silnika Unreal Engine, z 4.19 do 4.21 - dzięki temu w grze ma pojawić się jeszcze więcej efektów oświetlenia, a teoretycznie, wersja 4.21 silnika ma poprawić również kod sieci, co ma polepszyć stabilność połączenia pomiędzy żołnierzami.  

Drugą ciekawą zmianą jest nowy system głosowy, po kliknięciu tyldy (~), będziemy mogli porozumiewać się z innymi graczami, a co ciekawe, rozpoczęcie rozmowy ma ciekawy efekt dźwiękowy, podobny do wojskowego radia. 

Polskie studio dodało również nowy system codziennych wyzwań, za które dostaniemy punkty doświadczenia oraz zmieniło interfejsy pojazdów, dzięki czemu są bardziej użyteczne podczas bitw.

Więcej o zmianach poczytacie klikając tutaj. Może to dobry czas, aby dać produkcji szansę i zagrać? Gra jest obecnie we wczesnym dostępie na Steamie i kosztuje 100zł, a kupić możecie ją klikając tutaj

Warto przeczytać:

 

Tagi: The Farm 51 World War 3