Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 11.10.2019 08:38
Stardew Valley
1041V

Stardew Valley czekają wielkie zmiany. Aktualizacja 1.4 wprowadzi atrakcje endgame

W zeszłym roku bardzo popularna gra rolnicza Stardew Valley otrzymała ważną aktualizację, wprowadzającą kooperacyjną zabawę dla 4 graczy. To nie koniec nowości, które nadciągają do tej świetnej produkcji.

W Stardew Valley nie ma wiele do roboty po tym jak poślubimy swoją wybrankę i dorobimy się dzieciaków. Wielu graczy prosi jednak o dodanie sensownej fazy engdgame, a Eric "ConcernedApe" Barone (twórca gry)  zamierza wyjść naprzeciw takim oczekiwaniom.

Faza endgame

W wywiadzie z USG ConcernedApe zapowiedział, że aktualizacja 1.4 wprowadzi masę nowych motywów typu endgame, którymi będziemy się zajmować już po wzięciu ślubu w grze.

"Nieoficjalnie nazywam wielką aktualizację 1.4" 'łatką Wszystko', ponieważ modyfikuje ona praktycznie każdy aspekt zabawy. Jednym z głównych moich celów było dodanie funkcji typu Quality of Life, które uprzyjemniają i przyspieszają zabawę".

Aktualizacja 1.4 ma zostać wypuszczona już w najbliższych tygodniach. Barone kończy też pracę nad patchem 1.3 do wersji Xbox One, który wprowadzi na konsoli Microsoftu możliwość kooperacyjnego prowadzenia farmy (w maksymalnie 4 osoby).

Nowa gra autora Stardew Valley

Deweloperowi pomaga w tworzeniu aktualizacji do Stardew Valley jedna osoba. ConcernedApe poświęca się również równolegle swojemu nowemu, niezapowiedzianemu jeszcze projektowi.

We wrześniu ConcernedApe podzielił się screenem z aktualizacji 1.4, w którym możemy zobaczyć nowe struktury do postawienia na farmie, pozwalające m.in. na hodowle ryb i pozyskiwanie nowych produktów.

Warto sprawdzić:

Tagi: Chucklefish Games Concerned Ape Stardew Valley

Nie przegap