Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.10.2019 19:10
Uragun art
697V

Uragun to hardcorowy top down shooter. Zwiastun pokazuje rozgrywkę i zapowiada historię

Kool2Play zaprezentowało pierwszy zwiastun Uragun. Polskie studio pozwoli graczom wcielić się w potężnego mecha, którego zadaniem będzie walka z maszynami kierowanymi przez sztuczną inteligencję. Zobaczcie materiał zapowiadający wydarzenia oraz pokazujący gameplay.

Uragun to hardcorowy top down shooter z taktycznymi elementami, za którego odpowiada rodzimy Kool2Play. Twórcy właśnie zaprezentowali pierwsze szczegóły produkcji i gracze mogą szykować się na walkę z maszynami kontrolowanymi przez sztuczną inteligencję.

SI zaczęło pokazywać swój prawdziwy charakter na ulicach Nowego Jorku, Londynu, Berlina, Moskwy, Pekinu i Warszawy, a każda lokacja z Uragun została stworzona w oparciu o prawdziwe mapy światowych metropolii.

Głównym projektantem gry jest Jacek Wesołowski (Bulletstorm czy Hard Reset), którego zespół postanowił połączyć elementy z kilku znanych i uznanych produkcji – Uragun charakteryzuje się klimatem kultowego Syndicate, jest przesiąknięty taktycznymi elementami z Helldivers i deweloperzy dopieszczają całość przez dynamikę Crimsonland.

Twórcy obiecują, że nadciągający tytuł zaoferuje wymagających przeciwników, ponieważ ich działania są kierowane przez unikalny AI – nie są z góry oskryptowanymi maszynami, a mogą zaskoczyć akcjami oraz zachowaniem. Na naszej drodze staną także zróżnicowani oponenci, którzy będą stosować własne taktyki oraz korzystać z indywidualnego uzbrojenia.

Uragun na początku w formie Wczesnego Dostępu trafi na Steam (początek 2020 roku), a w połowie przyszłego roku odbędzie się pełna premiera. Gra od dnia debiutu będzie dostępna na PlayStation 4, Xboksie One, Nintendo Switchu oraz komputerach osobistych.

Warto spojrzeć:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Kool2Play trailer Uragun zwiastun