Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.10.2019 22:00
Hitman 3
371V

Twórcy Hitmana szykują się do zapowiedzi nowej gry. Warner Bros. zaopiekuje się produkcją

IO Interactive może już wkrótce pokazać trzecią przygodę Agenta 47. Deweloperzy odpowiedzialni za serię Hitman oficjalnie zapowiedzieli nawiązanie współpracy z Warner Bros., na mocy której ta druga firma zajmie się wrzuceniem gry na rynek.

IO Interactive jest wciąż niezależnym studiem, które pracuje teraz nad kilkoma produkcjami – wśród wciąż niepotwierdzonych tytułów jest między innymi trzeci Hitman oraz zupełnie nowe IP. Pierwsza gra może zostać wkrótce ujawniona, ponieważ Warner Bros. właśnie zostało wydawcą pozycji:

„Warner Bros. Interactive Entertainment i niezależny deweloper IO Interactive ogłosili dzisiaj ogólnoświatową umowę wydawniczą i dystrybucyjną mającą na celu dostarczenie nowych doświadczeń związanych z konsolami i grami PC graczom na całym świecie.”

Nie otrzymaliśmy aktualnie żadnych szczegółów jednak trzeba pamiętać, że IO Interactive chce podobno zakończyć rozwój zapoczątkowanej w 2016 roku trylogii. Mam przy tym wrażenie, że niezależnie od tytułu – warto czekać na prezentację produkcji, ponieważ Duńczycy od pewnego czasu systematycznie oferują przynajmniej dobre gry.

Warto podkreślić, że Warner Bros. Interactive Entertainment i IO Interactive wcześniej współpracowały przy wydawaniu różnych przygód z serii Hitman: HITMAN 2 (2018), HITMAN: Definitive Edition (2018) i HITMAN HD Enhanced Collection (2019).

Warto spojrzeć:

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: hitman IO Interactive Warner Bros.

Nie przegap