Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.09.2019 22:30
Hitman 2 wyspa
508V

Hitman 2 zaprasza na Haven Island. Wielka mapa trafiła do graczy

IO Interactive wciąż rozwija ostatnią przygodę Agenta 47. Hitman 2 otrzymał właśnie następną lokację i tym razem gracze trafią na Malediwy. Haven Island pozwala odświeżyć strój płatnego zabójcy, który musi zmierzyć się z trzema celami.

Haven Island trafiło do pierwszych graczy Hitman 2. Lokacja jest aktualnie dostępna wyłącznie dla posiadaczy Przepustek Sezonowych i właśnie oni mogą szykować się na sporo atrakcji. Wyspa jest w zasadzie HUB-em, który pozwoli nam uczestniczyć w nowych misjach oraz kolejnych wyzwaniach.

Na start gracze otrzymują kolejny rozdział z kampanii zatytułowany „Ostatnia szansa” - misja pozwala dobrze poznać Haven Island, ponieważ podczas rozgrywki niezbędne jest wyeliminowanie trzech zróżnicowanych celów.

Haven Island obsługuje także kontrakty, więc wszyscy zainteresowani mogą mierzyć się z kolejnymi przeciwnikami. Twórcy dorzucają ponad 75 wyzwań, wiele przedmiotów oraz przebrań dla głównego bohatera. Gracze sprawdzą swoje umiejętności w siedmiu nowych trofeach/osiągnięciach.

Haven Island jest ostatnim rozszerzeniem przygotowanym dla Hitman 2. Autorzy pracują już nad kolejnymi projektami, a może nawet zdecydują się nadal rozwijać „Dwójkę”, ale aktualnie nie potwierdzono żadnych szczegółów.

Więcej o tytule:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Hitman 2 IO Interactive Warner Bros. Interactive

Nie przegap