Tytus Stobiński Tytus Stobiński 10.10.2019 13:32
The Last of Us 2
1618V

The Last of Us 2 podąża drogą Uncharted 4 oraz dodatku Zaginione Dziedzictwo

The Last of Us: Part II choć będzie stanowiło znaczny rozwój względem części pierwszej, to nie zaoferuje nam w pełni  otwartego świata.

Ta decyzja podyktowana jest wieloma aspektami i według twórców zdecydowanie pozytywnie wpłynie na samą rozgrywkę. Jak więc widać, nie wszyscy chcą podążać za modą tworzenia ogromnych, wymagajacych od nas ogromnych pokładów czasu piaskownic. 

Nie oznacza to jednak, że developer zamyka nas na niewielkich przestrzeniach, nie dając żadnego pola do manewru. The Last of Us: Part II będzie oferowało większe do zwiedzania przestrzenie, o czym poinformował sam Neil Druckmann będący reżyserem gry. W wywiadzie udzielonym redakcji PlayStation Official Blog zapewnił że:

Za sprawą Uncharted 4: Kres Złodzieja i The Lost Legacy zaczęliśmy eksperymentować z większymi mapami. Tak samo zrobimy teraz i znajdziemy na to dobre odzwierciedlenie. W momencie, gdy napięcie opadnie, chcemy byś pomyślał - gdzie teraz mogę pójść, co mam teraz zrobić. I tak właśnie jest.

Zobaczymy jak duże przestrzenie developerzy z Naughty Dog oddadzą nam do dyspozycji. Jak zapewnia zespół, gra jest większa o około 50 procent od pierwowzoru.

Więcej na temat The Last of Us: Part II na naszym portalu:

Tagi: Naughty Dog Sony Interactive Entertainment The Last of Us: Part II