Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 10.10.2019 12:45
Figurki z Comic Con
1236V

Piękne figurki na New York Comic Con 2019. Ellie z The Last of Us 2 wyprzedana w godzinę

Widzieliśmy już najlepsze cosplaye z tegorocznego New York Comic Con. Teraz pora, by przyjrzeć się figurkom, które wystawiane były na imprezie - przede wszystkim statuetce Ellie z The Last of Us 2.

W halach New York Comic Con 2019 nie zabrakło świetnych cosplayów, o czym pisaliśmy w poprzednim newsie. Na imprezie można było również podziwiać znakomite figurkowe nowości od głównych amerykańskich producentów takich gadżetów.

W szczególności warto było zainteresować się figurką Ellie z The Last of Us: Part II, kosztującą 180 dolarów. Statuetka nie jest dostępna do kupienia w masowym nakładzie - śliczny przedmiot (choć małe zastrzeżenia można mieć do wykonania twarzy bohaterki...) został wyprodukowany w liczbie 500 sztuk i wyprzedał się podczas NYCC 2019 w zaledwie 1 godzinę. Trudno się dziwić, bo figurka nie tylko wygląda nieźle, a poza tym można się spodziewać, że osiągnie niedługo bardzo wysoką cenę choćby na eBay.

Poniżej możecie też sprawdzić inne wystawiane na NYCC 2019 figurki. To produkty od takich firm jak  Mezco Toyz, Hot Toys (tu warto w szczególności zwrócić uwagę na świetne figurki Avengersów i postaci z "Gwiezdnych Wojen"). Na deser mamy dla was przegląd wszystkich większych statuetek, które pojawiły się na New York Comic Con 2019.

Warto też sprawdzić:
Tagi: comic con 2019 comicon ellie the last of us

Nie przegap