Iza Łęcka Iza Łęcka 10.10.2019 11:34
Czy boisz się ciemności 2019 część plakatu
489V

Czy boisz się ciemności? za darmo. Zobaczcie początek nowej serii

Nickelodeon postawił na przyjemną dla widzów promocję nowej serii „Czy boisz się ciemności?”. Pierwszy odcinek odświeżonego wydania trafił do Sieci. Każdy zainteresowany może sprawdzić jakość powracającej produkcji.

Seria „Czy boisz się ciemności?” ma najlepsze lata już dawno za sobą. Nickelodeon opublikowało pierwszy odcinek w Halloween 1991 roku, do Polski seria natomiast trafiła za sprawą RTL 7 dopiero w 2001 roku. Pierwotnie przygotowano 91 odcinków, które zostały podzielone na siedem sezonów.

Nickelodeon przypomina światu o przerażających historiach: reboot „Czy boisz się ciemności?” właśnie zadebiutował. Stacja zdecydowała się na ciekawą formę promocji – pierwszy epizod jest dostępny na YouTube. Widzowie mogą się teraz przekonać, czy seria wraca prezentując odpowiednią jakość i przywraca pozytywne wspomnienia, lub właśnie zainteresuje nowych odbiorców. Nickelodeon tym razem postanowiło stworzyć zaledwie trzy ponad 40-minutowe odcinki, które mają sprawdzić zainteresowanie powracającym serialem.

Aktualnie nie potwierdzono publikacji w Sieci pozostałych odcinków „Czy boisz się ciemności?”. 

Na naszym serwisie polecamy także:

Źródło: YouTube.com

Tagi: Czy boisz się ciemności nickelback serial trailer zwiastun

Nie przegap