Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 09.10.2019 17:57
Matrix 4 Yahya Abdul-Mateen II
1814V

Matrix 4 z nowym bohaterem. Yahya Abdul-Mateen II dołączył do obsady

Trwają prace nad wielkim powrotem „Matrixa”. Jak podają informatorzy, Lana Wachowski znalazła odpowiedniego aktora, który dołączy do obsady i otrzyma jedną z głównych ról. Do pracy na planie został zaangażowany gwiazdor „Aquamana”.

Warner Bros. potwierdził prace nad wskrzeszeniem serii Matrix. Nad pełnoprawną kontynuacją znanej trylogii pracuje Lana Wachowski, która aktualnie zajmuje się skompletowaniem aktorów. Reżyserka w ostatnich dniach spotkała się z bohaterem nowej przygody – Yahya Abdul-Mateen II otrzymał jedną z głównych ról.

Yahya Abdul-Mateen II stanie przed trudnym zadaniem, ale u jego boku pojawią się oczywiście Keanu Reeves i Carrie-Anne Moss. Możemy podejrzewać, że reżyserka postawiła na trójkę głównych bohaterów, którzy zmierzą się z nowym zagrożeniem.

Amerykanin jest znany z między innymi roli w „Aquamanie” (Black Manta”), ale ostatnio mogliście go także oglądać w „Us”. Yahya Abdul-Mateen II miał okazję również pracować na planie kilku seriali: „The Get Down”, „The Handmaid's Tale”, „Black Mirror” oraz nadciągającym od HBO: „Watchmen”.

„Matrix 4” to bardzo ważny projekt dla Warner Bros., więc możemy podejrzewać, że twórcy nie będą narzekać na brak budżetu. Pierwotna trylogia zarobiła ponad 1,6 mld dolarów, więc nie będzie raczej dla nikogo zaskoczeniem, gdy nowa opowieść rozbije bank – fani zdecydowanie za długo czekają na powrót tej marki.

Na naszym serwisie polecamy także:

Źródło: https://variety.com/2019/film/news/matrix-4-yahya-abdul-mateen-ii-1203364314/

Tagi: lana wachowski Matrix Matrix 4 Yahya Abdul-Mateen II