Iza Łęcka Iza Łęcka 09.10.2019 13:32
1917 Sam Mendes
697V

1917 na pełnym zwiastunie i z datą premiery. Wojenny film od twórcy Skyfall

Poznaliśmy ostateczną datę premiery „1917”, najnowszej produkcji Sama Mendesa, który na początku przyszłego roku zaprosi widzów na historię umiejscowioną w czasach I wojny światowej. Dzisiaj polski dystrybutor opublikował pełny zwiastun.

Reżyser „Skyfall”, „Spectre” i „American Beauty” na początku przyszłego roku zaprezentuje szerokiej publice „1917”. Polska premiera filmu została zaplanowana na 24 stycznia – jest to spora różnica względem pierwszych pokazów, które odbędą się 25 grudnia.

W najnowszej produkcji poznamy dwóch młodych żołnierzy, którzy otrzymują misję uratowania swoich towarzyszy przedzierając się na teren wroga. To od powodzenia zadania zależy los aż 1600 żołnierzy:

„Dwaj brytyjscy szeregowcy Schofield i Perry, u schyłku I wojny światowej otrzymują ogromnie ryzykowną misję, od której powodzenia zależy życie ich towarzyszy. Muszą przedrzeć się za linię wroga i przekazać rozkaz odwołujący atak, który w świetle nowych informacji nie ma najmniejszych szans powodzenia. Jeśli nie uda się wypełnić misji, niechybna śmierć czeka ponad 1600 żołnierzy, a wśród nich brata Schofielda.”

Najnowszy zwiastun jest dobrym wprowadzeniem do historii, a fani wojennych dramatów, którym podobał się chociażby "Szeregowiec Ryan", powinni wyczekiwać na premierę. Scenariusz widowiska przygotował sam Mendes, który współpracował z Krysty Wilson-Cairns – Szkotka dotychczas pracowała nad serialem Showtime „Penny Dreadful” oraz opracowała serię komiksów w tym uniwersum.

Na naszym serwisie polecamy także:

Źródło: YouTube.com

Tagi: 1917 film sam mendes trailer zwiastun