Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.10.2019 17:09
Death Stranding Kojima PS Polska
1485V

Death Stranding z polskim dubbingiem. Hideo Kojima osobiście potwierdził lokalizację

Hideo Kojima pojawił się w PlayStation Polska, gdzie miał okazję osobiście sprawdzić polską wersję Death Stranding. Japończyk potwierdził pełną lokalizację gry w specjalnej wiadomości do graczy z naszego kraju.

Od pewnego czasu mogliśmy mieć pewność, że Death Stranding to kolejna perła w koronie Sony, która otrzyma polską lokalizację. Japońska korporacja dba o swoje największe hity i nie inaczej jest w przypadku gry Hideo Kojimy.

Japończyk znajduje się aktualnie w Polsce, zwiedza Warszawę z przedstawicielami PlayStation Polska, ale przed przyjemnościami trzeba było wypełnić obowiązki. Hideo Kojima nagrał krótką wiadomość do wszystkich graczy z naszego kraju, w której potwierdza – pełną, polską lokalizację.

Małą próbkę głosów otrzymaliśmy w ostatniej reklamie telewizyjnej, jednak na szczegóły dubbingu musimy zaczekać. Możemy oczywiście podejrzewać, że Sony zadba o kilku znanych aktorów, a pewnie jeszcze przed premierą otrzymamy konkretny pokaz dubbingu. 

Lokalizacja Death Stranding to naprawdę kapitalna wiadomość. Jak wiadomo Kojima potrafi stworzyć skomplikowane historie i w tym wypadku lepiej zapoznać się z przynajmniej polskimi napisami.

Na naszym portalu przeczytacie również:

Źródło: Twitter

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment