Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.10.2019 21:47
Death Stranding Sam
3445V

Death Stranding na świetnym zwiastunie z polskim dubbingiem. Sam Bridges rozpoczyna swoją misję

Sam Bridges staje przed niezwykłym zadaniem uratowania planety i połączenia wszystkich ludzi. Bohater musi zmierzyć się z wieloma przeciwnościami losu i najnowszy zwiastun to dobry pokaz wydarzeń przygotowanych przez Hideo Kojimę. Zobaczcie zwiastun „The Drop” z Death Stranding.

Death Stranding było w ostatnich tygodniach prezentowane na kilku filmach, ale odnoszę wrażenie, że zwiastun „The Drop” to zdecydowanie jeden z najciekawszych pokazów nowej gry Hideo Kojimy. Japończyk w dosłownie minutę zapowiada fabułę i potrafi zaciekawić kolejnymi wydarzeniami.

Hideo Kojima już podczas Tokyo Game Show opublikował trailer „Briefing”, którego zadaniem było wyjaśnienie założeń gry, ale dzisiaj otrzymujemy prawdziwą pigułę. Główny bohater musi podróżować od miasta do miasta i łączyć miejscówki za pomocą sieci informacyjnej.

Tylko w taki sposób można uratować lub jak Hideo preferuje „odbudować” świat. Nie będzie to jednak łatwe zadanie, ponieważ protagonista będzie atakowany między innymi przez terrorystów, którzy mają własne cele i realizują je między innymi przez porwanie aktualnej prezydent „Zjednoczonych Miast Ameryki”.

To szybki, intensywne i dobrze prezentujący grę zwiastun, który potrafi zachęcić do całej historii – czy tylko ja wciąż zastanawiam się, w jaki sposób Sam zmierzy się z tajemniczą postacią z końca prezentacji?

[Aktualizacja #1] PlayStation Polska opublikowało polską wersję zwiastuna!

Więcej na temat Death Stranding przeczytacie na naszym serwisie:

Tagi: Death Stranding Kojima Productions Sony Interactive Entertainment