Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 08.10.2019 12:51
Puma One Piece
801V

Puma zaoferuje buty inspirowane One Piece

Puma już wielokrotnie angażowała się w akcje promocyjne związane z grami i anime. Tym razem firma podjęła współpracę z twórcami popularnego serialu i growych adaptacji spod szyldu One Piece.

Puma stworzyła już buty inspirowane Metal Gear Solid V i marką Sonic the Hedgehog. Tym razem marka wzięła na warsztat One Piece, czyli serię japońskich animowanych filmów oraz growych adaptacji od Bandai Namco.

Puma zaprezentowała dwa modele butów sportowych związanych z One Piece. Po modelu "Cell Endura", który ma nawiązywać do okrętu Thousand Sunny, który podróżują bohaterowie serialu, teraz firma prezentuje "Cell Venom", czyli złoto-srebrne buty, wycenione na ok. 190 dolarów. Ciekawym motywem jest tu mapa skarbów skryta we wkładkach. Szczegóły możecie sprawdzić w naszej galerii.

Premiera butów Cell Venom ma się odbyć już 11 października w Japonii. Nie wiadomo jeszcze czy takie obuwie Pumy znajdziemy również w sklepach z USA i Europy.

Przypominam, że ostatnią grą z serii One Piece było wydane w marcu tego roku One Piece: World Seeker, które trafiło na PS4, XOne i PC.

Warto sprawdzić:

Tagi: anime buty one piece puma

Nie przegap