Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 05.10.2019 16:46
Yemoja, bogini rzek
760V

Smite. Do produkcji dołącza nowa bohaterka, opiekunka rzek

Mimo, że Smite nie jest już aż tak popularny jak to było przedtem, Hi-Rez Studios nie ma zamiaru przestać wspierać produkcji. Do dostępnych bohaterów dołączy nowa postać.

Yemoja to kobieta afrykańskiego pochodzenia, która jest opiekunką rzek - będzie bardzo mocnym towarzyszem na polu walki ze względu na swoją mobilność i umiejętności - nie jeden raz wyciągnie nas z krytycznej sytuacji. Do naszej dyspozycji zostanie oddane 5 umiejętności, które koncentrują się na leczeniu i wspieraniu sojuszników, a aby je użyć, nie będziemy musieli czekać - pierwsze skrzypce zagra tutaj nowy system many Omni regenerujący się znacznie szybciej niż poprzednik.

Najciekawszą zdolnością bogini jest "Rivers Rebuke", gdzie Yemoja uwalnia swoją pełną moc przyzywając wielkie fale wody, które potem wiążą wrogów uniemożliwiając im ucieczkę - po pewnym czasie fale opadają zadając bohaterom ogromne obrażenia. Oszołomieni przeciwnicy zostają spowolnieni, więc zabicie ich jest prostym zadaniem. Dodatkowo, opiekunka rzek zyskuje wzmocnienie regeneracji many.

Więcej o postaci przeczytacie tutaj oraz oglądając poniższy materiał. Jeśli gracie w SMITE'a, dajcie znać czy wypróbujecie nową postać.

Warto zajrzeć na:

Źródło: https://games.mxdwn.com/news/yemoja-goddess-of-rivers-joins-the-smite-roster/

Tagi: Hi-Rez Studios Smite