Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 04.10.2019 17:30
Walka z duchem
346V

Ghostbusters: The Video Game Remastered. 25 minut rozgrywki na Switchu

Do sieci trafił materiał, w którym pokazano 25 minut rozgrywki w Ghostbusters: The Video Game Remastered na platformie Switch. Jeśli mieliście zamiar zaopatrzyć się w tytuł, warto rzucić okiem.

Oficjalna premiera gry Ghostbusters: The Video Game Remastered odbyła się właśnie dzisiaj, czyli 4 października. W chwili pisania newsa, produkcja zbiera dosyć dobre oceny, średnia ocen w wersji PC to 7.7 na podstawie 142 ocen graczy - podobnie jest jeśli chodzi o recenzentów, tutaj mamy wynik 74 na bazie 26 recenzji.

Jeśli zamierzaliście zaopatrzyć się w tytuł na konsoli Nintendo Switch, warto chwilę się wstrzymać - właśnie pojawił się 25 minutowy materiał przedstawiający pierwsze kroki w grze. Nie zabrakło pokazania podstawowych mechanik gry takich jak poruszanie się, strzelanie do przeciwników czy korzystanie ze wzmacniacza sygnału. Jest to dobra okazja, aby przed potencjalnym kupnem zobaczyć czy warto wydać pieniądze na ten tytuł.

Akcja gry toczy się dwa lata po wydarzeniach, które mogliśmy obejrzeć w drugiej części filmu "Pogromcy Duchów". Wcielamy się w niedoświadczonego rekruta, który dołącza do zgranej ekipy - jego zadaniem jest powstrzymanie kolejnej plagi duchów, które zagrażają mieszkańcom pobliskiego miasta.

Warto zajrzeć na:

Źródło: https://contranetwork.it/ghostbusters-the-video-game-remastered-first-25-minutes-on-nintendo-switch

Tagi: Ghostbusters: The Video Game Remastered Mad Dog Games Saber Interactive

Nie przegap