Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 17.09.2019 10:40
Ghosbusters film
882V

Ghostbusters 2020. Potwierdzono powrót większości aktorów z kultowych "Pogromców duchów"

Już od zeszłego roku wiadomo, że powstaje kontynuacja "Ghostbusters" (czyli "Pogromców duchów"). Powoli poznajemy pierwsze szczegóły na jej temat.

Wiadomo, że Sony Pictures wyciągnęło lekcję z kiepskiego odbioru ostatniego kinowego "Ghostbusters" i nie zamierza już eksperymentować z kultową marką.  Nowi "Pogromcy duchów" mają nawiązywać bezpośrednio do hitu z 1984 roku - również pod względem aktorów występujących w obrazie.

Dan Aykroyd, jeden z tytułowych bohaterów filmowego klasyka z 1984 roku, potwierdził już swoją obecność na planie szykowanej produkcji. Aykroyd zdradził w trakcie programu Joe Rogan Experience, że wystąpi w kinowym przedsięwzięciu, którego premiera odbędzie się w 2020 roku.

Znany aktor zdradził też, że stworzeniem scenariusza zajął się Ivan Reitman, syn reżysera Jasona Reitmana, który odpowiadał za pierwszą odsłonę "Ghostbusters" z 1984 r.

Aykroyd zapowiedział też w trakcie rozmowy z Roganem, że na planie filmowym pojawi się większość doskonale znanych aktorów, którzy brali udział w tworzeniu pierwszych "Pogromców duchów". Wiadomo już na pewno, że w roli Winstona Zeddemore'a wystąpi ponownie Ernie Hudson.

"Film będzie świetny, jestem tym bardzo podekscytowany. To wspaniale, że mogę do tej marki wrócić" -  powiedział Aykroyd.

Nowy film "Ghostbusters" ma trafić do kin latem 2020 roku. 

Warto sprawdzić:

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=4LIsLD3j0oQ

Tagi: film ghosbusters kino pogromcy duchów