Tytus Stobiński Tytus Stobiński 03.10.2019 18:04
Pokemon Gym
718V

Pokemon Sword/Shield z 18 różnymi gymami. Coroczne zawody wskażą, które z nich zaliczą się do konkretnej ligi

O tym, że Pokemon Sword/Shield będzie posiadało bardzo dużo nowe i powracającej zawartości, wiemy nie od dziś. 

I właśnie do tej drugiej kategorii zaliczają się tzw. gymy, które po przerwie od nich, jaką zafundowała nam odsłona Pokemon Sun/Moon wracają. Sale treningowe w serii Pokemon znane są od dawna, a najnowsza część serii sprawia, że wracają z przytupem. Jak poinformowali twórcy gry podczas wywiadu z redakcją GameInformera, łączna liczba dostępnych i różnych "gymów" to 18. 

Część z nich tyczyć się będzie mniejszych, część większych lig Pokemon, a niektóre będą dostępne tylko dla konkretnej wersji gry. Nie wiemy do końca, jaką różnicą będą charakteryzowały się poszczególne sale, ale zapewne dostęp do tych z większych lig, otrzymamy dopiero po spełnieniu konkretnych wymogów. Istnieje również możliwość, że wizyta na pomniejszych "gymach" nie będzie po prostu koniecznością. Wiemy również, że region Galar co roku bierze udział w mistrzostwach i to, które z nich zaliczane wówczas będą do mniejszych, a które do większych lig, będzie zależne od wielu czynników.

Jedno jest pewne, patrząć na ilość rodzajów sal, jaką developer zawarł w najnowszej produkcji, ta prawdopodobnie porazi nas swoich rozmachem.

Więcej na temat Pokemon Sword/Shield na ppe:

Tagi: Game Freak Nintendo Pokemon Sword/Shield

Nie przegap