Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.06.2019 08:00
Bohater Sniper: Ghost Warrior Contract
995V

Sniper: Ghost Warrior Contracts zapewni graczom ostateczne doświadczenia snajperskie

CI Games zaprezentowało na E3 gameplay Sniper: Ghost Warrior Contracts podsycając zainteresowanie świeżą odsłoną cenionego snajpera. W wywiadzie dla Gamereactor dyrektor artystyczny wyznaje, co było głównym celem twórców w zapewnieniu satysfakcjonującej rozgrywki.

W czwartej już odsłonie z serii Sniper Ghost Warrior, tytułowy snajper trafia na Syberię, by umiejętnie i po cichu pozbyć się wyznaczonych celów. Realizacja określonych kontraktów, trudne warunki związane z miejscem misji i cele dodatkowe to cechy charakterystyczne nowej gry polskiego CI Games.

Cyberpunk 2077 z rozszerzeniami podobnymi do Wiedźmina 3: Dziki Gon

Pamiętając o elementach, które gracze prawdziwie sobie upodobali w starszych odsłonach, rozgrywka w Sniper: Ghost Warrior Contracts będzie jeszcze bardziej skupiona na elementach skradania. Jak podkreślił dyrektor artystyczny Rick Nath kolejna część serii będzie powrotem do znanych i cenionych przez wielu fanów korzeni:

"Jedną z pierwszych rzeczy, na której chcieliśmy się szczególnie skupić, a co dokładnie chcieliśmy dostarczyć fanom, co było ostateczne doświadczenie snajperskie.”

To właśnie za jedyne i unikatowe doświadczenia i elementy snajperskie, fani pokochali tę serię, dlatego nacisk twórców na ten element jest jak najbardziej zrozumiały.

Pomimo rozgrywki na dużych terenach, twórcy chcą odstąpić od otwartego podejścia do świata, skupiając się na zróżnicowanych formach realizacji poszczególnych misji. To właśnie w tym aspekcie swoboda będzie wysuwała się na plan pierwszy.

Sniper: Ghost Warrior Contracts wyląduje na PlayStation 4, Xboksach One i PC jeszcze w tym roku.

Źródło: https://gamingbolt.com/sniper-ghost-warrior-contracts-hopes-to-simulate-ultimate-sniping-experience?fbclid=IwAR3fPQFFubMuGZK04ixARlVEVRHmB1xO2BmSw1ZVCIcp1agHAm47MxM-fqs

Tagi: CI Games Sniper: Ghost Warrior Contracts

Nie przegap