Iza Łęcka Iza Łęcka 16.08.2019 10:10
Sniper: Ghost Warrior Contracts bohaterka
1133V

Sniper Ghost Warrior Contracts ma datę premiery. Mocny zwiastun zapowiada świetną zabawę

CI Games rozbudowuje markę Sniper Ghost Warrior. Ostatnia produkcja z tego uniwersum nie osiągnęła oczekiwanych wyników, była na premierę przeładowana błędami, ale najwyższy czas zmazać plamę wstydu i zaoferować graczom kontrakty. Zobaczcie mocny zwiastun i poznajcie datę premiery Sniper Ghost Warrior Contracts.

Jak żyć po Sniper: Ghost Warrior 3? Ostatnia produkcja CI Games zadebiutowała w 2017 roku i zebrała tonę negatywnych opinii. Gra trafiła na rynek przeładowana błędami, a autorzy nie dopracowali zawartości. CI Games postanowiło jednak rozwijać świat snajpera, więc teraz możemy szykować się na kontrakty.

Deweloperzy stoją przed nie lada trudnym zadaniem – w końcu fani pamiętają problemy trzeciego Snajpera. Twórcy jednak zmieniają zasady: porzucają niepotrzebny, otwarty świat, zapewniając bardziej spójną i ciekawszą rozgrywkę. Mam jednak świadomość (i oby twórcy też tak myśleli), że w tym wypadku najważniejsze jest jedno: wyeliminowanie błędów.

W Sniper Ghost Warrior Contracts otrzymamy dostęp do realistycznego i przepełnionego napięciem scenariusza, który został zbudowany na misjach (kontraktach). Wyzwania swoją budową zachęcać będą do ponownej rozgrywki. Tytuł trafi na rynek z dwoma trybami – single-player oraz multiplayer. Podobny scenariusz mieliśmy zobaczyć w przypadku Sniper: Ghost Warrior 3, ale na ostatniej prostej (w dniu premiery) ogłoszono, że zmagania sieciowe będą dostępne w innym terminie.

Sniper Ghost Warrior Contracts zadebiutuje 22 listopada. Gra zmierza jednocześnie na PlayStation 4, Xboksa One oraz komputery osobiste.

Marek Tymiński, prezes CI Games, zapowiedział premierę następującymi słowami:

„Premiera najnowszej odsłony Snipera odbędzie się w gorącym okresie przedświątecznym. To globalna data premiery zarówno na konsole jak i na komputery PC. Będziemy z nią dobrze widoczni na półkach sklepów na całym świecie, poprzez naszą własną dystrybucję w USA oraz sieć międzynarodowych partnerów dystrybucyjnych. Tego dnia grę będzie można również kupić w kanałach cyfrowych. Szacujemy, że już w ciągu pierwszego roku sprzedaży właśnie z nich pochodzić będzie większość naszych zysków”.

Sniper Ghost Warrior Contracts zadebiutuje w bardzo gorącym miesiącu – w listopadzie zagramy między innymi w: Planet Zoo (5.11), Death Stranding (8.11), Need for Speed Heat (8.11), Pokémon Sword and Shield (15.11), Star Wars Jedi: Fallen Order (15.11), Shenmue III (19.11), Doom Eternal (22.11) oraz Mario & Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020 (29.11). Polski Snajper zmierzy się więc z kilkoma dużymi, bardzo znanymi i cenionymi markami.

Tagi: ci games data premiery Sniper: Ghost Warrior Contracts zwiastun