Iza Łęcka Iza Łęcka 02.10.2019 12:06
Fallout Legacy Collection
1173V

Fallout Legacy Collection przygotowywany przez Bethesdę. Amazon zdradził wydanie

Amazon znowu nie dopilnował terminów i ponownie przedstawił grę przygotowywaną przez Bethesdę. Niemiecki oddział wrzucił do oferty Fallout Legacy Collection, która zbiera niemal wszystkie wcześniej wydane gry z serii Fallout.

Seria Fallout czeka na lepsze czasy, jednak nie zniechęca to Bethesdy, by zarobić na wcześniej przygotowanych tytułach. Niemiecki Amazon zdradził powstanie Fallout Legacy Collection, czyli zestawu składającego się z sześciu gier:

  • Fallout,
  • Fallout 2,
  • Fallout Tactics,
  • Fallout 3 GOTY,
  • Fallout 3 New Vegas Ultimate Edition,
  • Fallout 4 GOTY

Deweloperzy dorzucają do jednego pudełka produkcje ze wszystkimi wcześniej przygotowanymi rozszerzeniami. Na liście brakuje jedynie Fallout 76, który jest systematycznie rozbudowywany i naprawiany przez Bethesdę – studio pomimo początkowych problemów wciąż nie rezygnuje z tytułów i walczy o kolejnych klientów, którzy mogą stać się wiernymi fanami uniwersum.

Fallout Legacy Collection trafi na półki sklepowe 25 października. Klienci muszą przygotować równowartość 39,99 euro (około 174 zł). Zestaw prawdopodobnie trafi wyłącznie na PC – trzy pierwsze odsłony serii nie są dostępne na konsolach aktualnej generacji.

Na naszym portalu znajdziecie więcej informacji o grach Bethesdy:

Źródło: Twitter

Tagi: Bethesda fallout Fallout Legacy Collection kolekcja