Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 15.09.2019 18:30
Fallout 76 projekt Clean Appalachia
1056V

Fallout 76. Bethesda chce zachęcać graczy do tytułu, więc odpala nowe wydarzenie

Bethesda nie zamierza porzucać swojego najnowszego projektu ze świata Fallout. W grze rusza właśnie nowe wydarzenie, które ma zachęcać graczy do przebywania na serwerach.

Fallout 76 okazał się ogólnym zawodem i ciężko z tym polemizować. Fanów serii może cieszyć jednak fakt, że twórcy, zamiast porzucić projekt chcą sprawić, aby był takim, na jaki zapowiadał się jeszcze przed nieudaną premierą. W utrzymaniu i przyciągnięciu nowych graczy pomóc ma najnowsze wydarzenie. 

Projekt "Clean Appalachia" to nazwa serii wydarzeń, które będą odbywały się cyklicznie w grze, a podczas których każdy gracz będzie nagradzany za udział. Co będziemy mogli zdobyć? Różne przedmioty kosmetyczne, zniżki w grze, a nawet dostęp do zamkniętych misji. 

Event ma za zadanie przygotować graczy na nadchodzące rozszerzenie zwane "Wastelanders". Appalachia będzie w nim zaludniona przez NPC, więc gracze muszą oczyścić te tereny z kreatur, które to uniemożliwiają. Całość ma trwać 6 tygodni. 

Pierwsze wyzwanie zatytułowano "Clear the Skies" i w jego ramach gracze muszą zabić jak najwięcej potworów zwanych Scorchbeasts. Za zasługi można zdobyć trzy nagrody:

  • Ikonę gracza "Scorchbeast"
  • Fryzurę "Kręcony Kucyk"
  • Powrót Meat Week na tydzień (23.09 - 03.10)

Partycypacja w evencie nie wymaga od nas zupełnie niczego prócz... samego grania! Wystarczy wejść na serwery i tępić natarczywe moby. Powodzenia! 

Więcej o grze Bethesdy:

Źródło: https://mp1st.com/news/bethesda-announce-fallout-76-new-event-project-clean-appalachia

Tagi: Bethesda Bethesda Game Studios Fallout 76

Nie przegap