Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 01.10.2019 19:08
Destiny 2
2379V

Destiny 2 za darmo na PS4, XOne i PC. Bungie zaprasza do gry

Dzisiaj możemy śmiało mówić o ważnym dniu w historii Bungie. Studio rozpoczyna nowe życie oferując graczom na trzech platformach darmową wersję Destiny 2. Gra z wymownym podtytułem „New Light”  jest dostępna dla wszystkich zainteresowanych.

Wczoraj Bungie zamknęło serwery Destiny 2, by załadować wszystkie niezbędne pliki i przygotować graczy na mnóstwo atrakcji. Od 19:00 gra zacznie ponownie działać i wierni fani serii otrzymają dostęp do dodatku Destiny 2 Twierdza cieni, a nowi gracze zapoznają się z Destiny 2 New Light.

Destiny 2 – za darmo? Jak pobrać

Destiny 2 jest dostępne za darmo na trzech platformach: PlayStation 4, Xbox One i PC. Jest to specjalna zachęta Bungie, by zaprosić na serwery nowych graczy, którzy zapoznają się z tytułem i zechcą w nim pozostać na dłużej.

Tytuł pobierzemy z PlayStation Store, Xbox Live oraz Steam:

Destiny 2 za darmo? Jaka zawartość

Darmowe Destiny 2 oferuje ogromną zawartość. Gracze rozpoczną zabawę o 750 poziomu mocy światła, a następnie będą rozwijać swoich Strażników. Podczas rozgrywki zgarniemy rangi i nagrody sezonowe, a twórcy pozwolą zgarnąć wszystkie egzotyczne bronie i pancerze z Roku 1.

Podczas rozgrywki sprawdzimy trzy kampanię PVE:

  • Czerwona Wojna
  • Klątwa Ozyrysa
  • Strategos

W przypadku dodatkowej zawartości oraz trybów zagramy w:

  • Kuźnia Czarnej Zbrojowni
  • Gambit Prime
  • Menażeria
  • Nocne Szturmy z Roku 1
  • Gambit
  • Mecze prywatne Gambitu i Tygla

Fani rozgrywki PVP sprawdzą wszystkie playlisty oraz otrzymają bezpłatne aktualizacje sezonowe (bronie i sprzęt) w Tyglu, a gdy preferujecie bieganie w kooperacyjnych misjach, to wyruszycie na Szturmy (PVE) – także w tym wypadku autorzy udostępnią wszystkie playlisty oraz bronie i sprzęt Straży Przedniej.

Bezpłatne Destiny 2 będzie także zawierać Najazdy z Roku 1 (+ broń oraz sprzęt) i liczne wydarzenia (Żelazna Chorągiew, Święto Utraconych, Świtanie, Karmazynowe Dni, Ucztowanie, Przesilenie Bohaterów).

Destiny 2 dopiero rozpoczyna swoją historię

Udostępnienie tak ogromnej zawartości za darmo nie jest przypadkowe. Bungie chce rozwijać Destiny 2, a wielki pakiet bezpłatnych atrakcji ma zachęcić graczy do biegania po serwerach i w przyszłości do kupowania kolejnych dodatków. Studio aktualnie skupia się na promocji Twierdzy Cienia, ale raczej nie będzie dla nikogo zaskoczeniem, gdy w przyszłości zostaną udostępnione kolejne rozszerzenia.

Destiny 2 za darmo

Sprawdźcie również na naszym serwisie:

Tagi: