Iza Łęcka Iza Łęcka 01.10.2019 08:19
FIFA 20 vs PES 2020
3138V

FIFA 20 i PES 2020 prezentują polską reprezentację. Porównanie piłkarzy

Na rynku znajdują się już dwie produkcje traktujące o piłce nożnej i w obu grach otrzymujemy dostęp do polskiej kadry. Electronic Arts i Konami zmierzyły się z wizerunkiem polskich reprezentantów, więc warto sprawdzić, który tytuł lepiej poradził sobie z gwiazdami.

Electronic Arts oraz Konami korzystają z nowoczesnej technologii, której zadaniem jest przeniesienie twarzy piłkarzy do kolejnych odsłon Fify oraz PES-a. Nie jest jednak dużą tajemnicą, że tylko największe gwiazdy mogą liczyć na dopracowanie ze strony grafików, a poniższy materiał to dobitnie potwierdza.

Robert Lewandowski w FIFA 20 i PES 2020 wygląda nieźle, ale już trudno oczekiwać, by deweloperzy potrafili odpowiednio docenić piłkarzy, którzy dopiero rozpoczynają karierę lub wciąż występują w mniej znanych drużynach.

Szczególnie warto zwrócić uwagę na prezentację od 3:40 minuty – wtedy to zobaczycie Krzysztofa Piątka, polskiego ambasadora FIFA 20, który nie został w ostatnim sezonie zeskanowany przez EA Sports, nie otrzymując tym samym oczekiwanej aktualizacji. W przypadku Konami, które dbało o włoską Serie A, sportowiec wygląda znacznie lepiej.

Polecamy również na naszym portalu:

Źródło: YouTube.com

Tagi: EA Sports Electronic Arts FIFA 20 polska kadra porównanie