Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 29.09.2019 10:30
Razer Seiren Emote ogłoszony
877V

Razer zapowiedział nowy mikrofon dla streamerów. Sprzęt będzie wyświetlał reakcje od widzów

Razer kolejny raz wychodzi w stronę zapalonych graczy z całkiem innowacyjnym pomysłem. Ich najnowsze urządzenie kierowane jest przede wszystkim do streamerów.

Podczas Twitchconu wiele firm miało okazję prezentować swoje urządzenia, które w mniejszy i większy sposób miałyby wpływać na tak popularny segment branży, jak właśnie transmisje live. Jedną z ciekawszych ofert zaprezentował Razer, który przedstawił światu swoje najnowsze cacko. 

Seiren Emote, bo tak nazwano sprzęt, to pierwszy profesjonalny mikrofon ze wbudowanym wyświetlaczem emotikon. Przy pomocy małego ekranu LED, napędzanego silnikiem Razer's Emote, wsparcie od widzów będzie pojawiało się streamerowi pod postacią 8-bitowych emoji - tuż przed jego oczami. 

O perspektywie użytkowania rzeczonego urządzenia, opowiedział Alvin Cheung z Razer's Peripherals Business Unit:

Bieżący oraz nadchodzący streamerzy poszukują kolejnych dróg, aby jeszcze lepiej angażować swoich fanów i budować z nimi więź - dążąc do bycia ich idolami. Z Razer Seiren Emote, będą w stanie obrać zupełnie nową, kreatywną ścieżkę, aby zapewnić dodatkową warstwę interakcji z fanami, która jest dodatkowo niezwykle zabawna i angażująca. 

Chętni do skorzystania z najnowszego mikrofonu dostaną do dyspozycji 100 emotikon na start, ale przy pomocy Razer Streamer Companion App będą mogli zaprogramować swoje własnego!

Razer gwarantuje oczywiście krystalicznie czystą jakość dźwięku oraz brak jakichkolwiek zakłóceń i zaburzeń przekazu przez ewentualny hałas w tle. Sprzęt będzie zawierał także wbudowany eliminator szumów i wstrząsów, aby całkowicie wyeliminować niechciane sygnały. 

Jeśli poczuliście się zainteresowani, to mikrofon jest już do zamówienia bezpośrednio ze strony producenta za $179.99. Na witrynach sklepowych ma zadebiutować już w przyszłym miesiącu. 

Więcej o sprzęcie dla graczy na naszym portalu:

 

Źródło: https://www.hardcoregamer.com/2019/09/28/razer-reveals-new-streaming-microphone-with-interactive-emoticons/358606/

Tagi: mikrofon Razer Seiren Emote Twitch Twitchcon

Nie przegap