Kajetan Węsierski Kajetan Węsierski 29.09.2019 08:00
Legend of Zelda podbija listy sprzedaży
566V

The Legend of Zelda: Link's Awakening debiutuje na szczycie listy sprzedażowej także poza Japonią

Ostatnio informowaliśmy Was o świetnej sprzedaży najnowszych, odświeżonych przygód Linka w Japonii. Jak się okazuje, gra podbiła listy także w pozostałych częściach świata.

The Legend of Zelda: Link's Awakening oczarował nie tylko recenzentów, ale wszystkich graczy. Nintendo może świętować, albowiem tytuł zgarnął wysokie oceny i równie wysoko uplasował się na wielu listach sprzedażowych - między innymi w Japonii, o czym już informowaliśmy. 

Teraz do Internetu trafił najnowszy ranking z regionów EMEAA (Europa, Środkowy-Wschód, Afryka i Australia), który także został podbity przez grę od studia Grezzo Co. Już w swoim pierwszym tygodniu stał się najlepiej sprzedającym tytułem, spychając przy tym na drugie miejsce Borderlands 3.

Należy tu jednak nadmienić, że w przypadku The Legend of Zelda: Link's Awakening pod uwagę brano wyłącznie liczby ze sprzedaży fizycznej, albowiem danych z cyfrowej jeszcze nie zsumowano. Wiedząc to, uplasowanie się gry na przedzie rankingu robi jeszcze większe wrażenie. 

Pierwsza dziesiątka rankingu EMEAA za tydzień od 16 do 22 września wygląda następująco:

EMEAA lista sprzedaży gier

Warto rzucić okiem także na:

Źródło: https://www.dualshockers.com/links-awakening-debuts-at-the-top-of-this-weeks-emeaa-sales-charts/

Tagi: Grezzo Co. Nintendo The Legend of Zelda: Link's Awakening

Nie przegap