Tytus Stobiński Tytus Stobiński 26.09.2019 11:25
Link's Awakening
566V

Świetna sprzedaż The Legend of Zelda: Link's Awakening w Japonii. Remaster Ni No Kuni poniżej oczekiwań

The Legend of Zelda: Link's Awakening zadebiutowało i z pewnością daje Nintendo więcej powodów do zadowolenia niż premiera Nintendo Switch Lite, które to sprzedaje się obecnie poniżej oczekiwań.

Tytuł znajduje się na rynku od 6 dni i już jest na szczycie japońskich list sprzedażowych. Jak poinformowała redakcja Famitsu, na tygodniowym zestawieniu, które to kończyło się 22 września, produkcja miała na koncie już 141 tysięcy sprzedanych egzemplarzy. Możemy więc obstawić, że obecnie The Legend of Zelda: Link's Awakening trafiło znacznie większej liczby graczy.

Dobrze radzi sobie także Monster Hunter World: Iceborne Master Edition, czyli wydanie zawierające podstawową wersję gry wraz z wypuszczonym niedawno dodatkiem. Tu wydawca może być zadowolony, ze względu na drugie miejsce na liście sprzedaży i liczbę blisko 40 tysięcy sprzedanych kopii gry.

Podium zamyka eFootball PES 2020, które choć spadło o jedno oczko, to rozeszło się w 20 tysiącach kopii, a podkreślam, mówimy tylko o wynikach tygodniowych.

Większym zdziwieniem nie jest pozycja Borderlands 3, które choć zaczęło od niezłego, 3. miejsca, zdążyło już spaść na 10. Nieco lepiej mogło sobie poradzić także Ni no Kuni: Wrath of the White Witch Remastered, które trafiło do nieco ponad 11 tysięcy nowych nabywców.

Warto również przeczytać:

Źródło: https://gamingbolt.com/the-legend-of-zelda-links-awakening-tops-japanese-charts-selling-over-141000-units

Tagi: Grezzo Co. Nintendo The Legend of Zelda: Link's Awakening

Nie przegap