Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 27.09.2019 22:00
Tesla umożliwiła granie w Cupheada podczas ładowania samochodu
805V

Tesla umożliwiła granie w Cupheada podczas ładowania samochodu

Najnowsza aktualizacja do samochodów marki Tesla wprowadza wiele nowych funkcji, ale najważniejszą z nich, skierowaną dla fanów gier, jest możliwość grania w Cupheada podczas ładowania samochodu.

Nie ma co się oszukiwać, Tesla dyktuje warunki pod względem postępu technologicznego, który jest wdrażany do ich samochodów. Najnowsza aktualizacja oznaczona numerem 10.0 wprowadza wiele nowych funkcji, które na pewno spodobają się graczom. Ładujecie samochód na stacji i nie macie co robić? Możecie pograć w Cuphead!

W produkcję studia StudioMDHR będziemy mogli pograć razem ze znajomymi za pomocą kontrolerów USB. Na początek twórcy udostępnili tylko pierwszą mapę, ale zapewniają, że wkrótce pojawią się kolejne poziomy. Oprócz Cupheada Tesla oferuje również inne gry, ale w większości są to produkcje zaprojektowane specjalnie pod samochody tej marki - tutaj w odróżnieniu od omawianej powyżej gry - przyjdzie nam posterować kierownicą pojazdu.

Mimo wszystko, dla Tesli nadal najważniejsze jest bezpieczeństwo posiadaczy ich aut - nie dostaniemy możliwości zagrania podczas jazdy ani nawet przy korzystaniu z funkcji autopilota. Które gry według Was powinny pojawić się jeszcze w Teslach? Ja chętnie pograłbym w Kangurka KAO.

Tagi: cuphead studiomdhr