Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 27.09.2019 20:30
Borderlands 3. Najnowszy patch poprawia optymalizację produkcji na PC
707V

Borderlands 3. Najnowszy patch poprawia optymalizację produkcji na PC

W nocy z czwartku na piątek ekipa odpowiedzialna za najnowszą część Borderlands wypuściła patcha, który poprawia m.in optymalizację wersji gry na PC.

Borderlands 3 zostało przyjęte bardzo ciepło przez graczy konsolowych, gorzej wygląda jednak z posiadaczami wersji pecetowej. Gra od premiery boryka się z ogromnymi spadkami płynności oraz znikającymi teksturami podczas celowania w dół. 

Gearbox Software na swoim oficjalnym blogu zapowiedział patcha, który wprowadza szereg zmian, a niektóre z nich będą dostępne wyłącznie na platformie PC, są to:

  • Zmniejszono ilość strumieniowego przesyłania tekstur podczas celowania w dół.
  • Rozwiązano zgłaszany problem, kiedy to użytkownicy z dużą liczbą osób na liście znajomych widzieli częste zaczepianie.
  • Wdrażanie ogólnych ulepszeń stabilności.
  • Ogólne poprawki i ulepszenia.

Pozostałe zmiany są dostępne na wszystkich trzech platformach, na których trafiła najnowsza odsłona Borderlandsów, a z najważniejszych możemy wymienić tutaj:

  • Rozwiązano buga uniemożliwiającego ukończenia misji fabularnej o tytule "Śladami gigantów".
  • Rozwiązano problem, w którym gracze tracili tokeny Rangi Strażnika.
  • Ulepszono sortowanie przedmiotów według rzadkości.

Jak sami widzicie, amerykańskie studio nie odpoczywa po premierze. Jeśli graliście w ich najnowszą produkcję i odłożyliście ją na półkę - może to czas aby dać produkcji kolejną szansę? Pod spodem możecie obejrzeć film, w którym TwoDynamic omawia zmiany, które wprowadziła aktualizacja.

Warto przeczytać:

 

 

 

Tagi: 2K Games Borderlands 3 Gearbox Software