Tytus Stobiński Tytus Stobiński 27.09.2019 13:16
Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint
649V

Poznaliśmy wagę Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint. Sieciowy sklep Microsoftu zdradza szczegóły

Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint już za moment pojawi się na sklepowych półkach i sprawi frajdę graczom z całego świata. Dziś poznaliśmy rozmiar nowej gry Ubisoftu.

Wersja beta Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint wystartowała wczoraj, a dziś otrzymaliśmy kolejne, dość istotne informacje związane z nową, sieciową strzelanką od francuskiej korporacji. Tytuł zaoferuje nam wielki, otwarty i prawdopodobnie zróżnicowany świat, a mimo to, wciąż nie będzie wymagał ogromnych przestrzeni wolnego miejsca na dyskach twardych naszych konsol.

Jak podpowiedziała informacja w sieciowym sklepie Microsoftu, Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint zajmie "zaledwie" 38 GB, a dokładnie rzecz ujmując 38,03 GB. Patrząc na rozmiary obecnie wydawanych gier, jest to naprawdę niewiele, zwłaszcza że wciąż mówimy tutaj o "piaskownicy" która wedle zapowiedzi ma dostarczyć nam setki godzin zabawy. Niemniej, możecie więc spać spokojnie, ponieważ zdaje się, że wygospodarowanie takiego miejsca nie powinno stanowić większego problemu. 

A premiera gry zaplanowana jest na 4 października. Bierzecie udział w testach produkcji?

Więcej na temat temat do przeczytania na naszym portalu:

Tagi: Tom Clancy's Ghost Recon: Breakpoint Ubisoft

Nie przegap