Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 26.09.2019 20:10
OnceLost Games to nowe studio twórców The Elder Scrolls oraz Spyro the Dragon. Zapowiedź nowej gry już wkrótce
531V

OnceLost Games to nowe studio twórców The Elder Scrolls oraz Spyro the Dragon. Zapowiedź nowej gry już wkrótce

Jeszcze w tym roku, dopiero co założone studio OnceLost Games zapowie grę RPG w klimacie fantasy. W studiu są osoby, które odpowiadały za niektóre części The Elder Scrolls.

Jak wynika ze słów serwisu videogamer, jeszcze w tym roku, dopiero co założone studio OnceLost Games, zapowie grę RPG w klimacie fantasy. Zespół składa się z pracowników, którzy dołożyli swoje trzy grosze do produkcji gier z serii The Elder Scrolls oraz Spyro the Dragon.

Julian LeFay, ojciec serii TES, dołączył do ekipy i pełni obecnie funkcję dyrektora technicznego studia. W szeregach zespołu znalazł się również Vijay Lakshman, mężczyzna, który odpowiadał za The Elder Scrolls: Arena - to bardzo cenny nabytek dla studia, bo Vijay miał udział w produkcji aż 80 gier! Kolejną osobą jest Ted Peterson - jeden z głównych projektantów serii The Elder Scrolls, a czwartą i zarazem ostatnią osobą wymienioną na portfolio ekipy został Ian Phoenix - osoba odpowiedzialna za kanał Indigo Gaming na YouTube. Obecnie pełni on rolę dyrektora marketingowego. Stronę OnceLost Games znajdziecie tutaj.

Jak widzicie, skład jest obiecujący. Teraz musimy uzbroić się w cierpliwość i poczekać na konkretne informacje dot. ich produkcji. Studio ma w przyszłości tworzyć kolejne produkcje w kategorii RPG z ogromnym nastawieniem na wątek fabularny - jak sami oznajmili - chcą ożywić gatunek gier fabularnych.

Tagi: oncelost games spyro tes