Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 26.09.2019 17:45
Metro 2033: Redux pobierzemy już dzisiaj za darmo. Na drugi ogień gra Everything
1141V

Metro 2033: Redux pobierzemy już dzisiaj za darmo. Na drugi ogień gra Everything

Ostygliście już po darmowym rozdawaniu serii Batman oraz Lego Batman na Epicu? Zwolnijcie jeszcze parę GB na dysku, dzisiaj pobierzecie Metro 2033: Redux oraz Everything.

Można narzekać na Epica za wykupywanie ekskluzywności gier, ale jedno trzeba im przyznać - ich darmowe gry są świetne. Ponad tydzień temu mogliśmy odebrać trylogię Batmana oraz serię gier z Lego Batman za darmo. Dzisiaj Epic ma zamiar rozdać nam odświeżoną wersję Metro 2033 oraz produkcję o nazwie Everything.

Zacznijmy od drugiej produkcji. Everything to epicka, uhonorowana nagrodami gra symulująca rzeczywistość, w której możesz stać się wszystkim, co widzisz: zwierzętami, planetami, galaktykami i jeszcze dalszymi partiami kosmosu. Podróżuj między różnymi poziomami bytu i odkrywaj rozległy wszechświat. Grę możecie pobrać klikając tutaj.

Pierwszej pozycji nie trzeba jednak przedstawiać. Jest to pierwsza część z trzech dostępnych na rynku gier, opartych na powieściach rosyjskiego pisarza, Dmitrija Głuchowskiego. Cała seria oparta jest na epickich przygodach Artema, który musi dbać nie tylko o siebie, a również o swoich kompanów z moskiewskiego metra. Trzeba zaznaczyć tutaj, że owa gra jest w wersji Redux, czyli dostaniemy tutaj odświeżoną grafikę względem pierwotnego wydania. Grę pobierzecie stąd.

O serii Metro warto przeczytać:

Tagi: 4A Games metro 2033 THQ

Nie przegap