Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 26.09.2019 18:25
ETS2. Renault Trucks T Range potwierdzone. Fani ciężarówek Renault w końcu doczekali się najnowszego modelu
798V

ETS2. Renault Trucks T Range potwierdzone. Fani ciężarówek Renault w końcu doczekali się najnowszego modelu

Fani wirtualnych ciężarówek długo naczekali się na najnowszy model Renault. Po wczorajszym podgrzaniu atmosfery, dzisiaj dostaliśmy potwierdzone informacje, że ciągnik siodłowy pojawi się jeszcze dzisiaj w aktualizacji!

Można odetchnąć z ulgą. SCS Software już kilkadziesiąt miesięcy temu zapowiedziało, że mają w planach dodanie najnowszego modelu ciężarówki Renault do swojego hitu, Euro Truck Simulator 2. Wczoraj, marka Renault poprzez oficjalny profil na Facebooku, udostępniła film, w którym pojawiło się logo gry ETS2 oraz szkic Renault Trucks T Range. Już chyba każdy zaczął się domyślać, co się szykuje.

Nie musieliśmy długo czekać na potwierdzenie informacji - studio z Czech dzisiaj rano na swoich social mediach udostępniło promujące materiały, z których wynika, że jeszcze dzisiaj każdy zapalony fan wirtualnych maszyn będzie mógł pojeździć po autostradach najnowszą Renówką. Aktualizacja powinna pobrać się automatycznie dla każdego posiadacza Steam w godzinach popołudniowych. Jeśli tak się nie stanie, studio zaleca zrestartowanie komputera oraz Steama. 

A o ciężarówce można powiedzieć tyle, że wygląda ślicznie i została bardzo dobrze odwzorowana. 

Więcej przeczytacie na oficjalnym blogu SCS Software, wystarczy, że klikniecie tutaj. Pod spodem udostępniam również materiał, który pokazuje w akcji najnowszą wersję Renault. 

O grach od SCS Software warto przeczytać:

Tagi: Euro Truck Simulator 2 Rondomedia SCS Software

Nie przegap