Mateusz Wróbel Mateusz Wróbel 26.09.2019 19:00
Promocje na gry wydane przez Versus Evil. Pillars of Eternity 2 oraz trylogia Banner Saga w kuszących cenach!
462V

Promocje na gry wydane przez Versus Evil. Pillars of Eternity 2 oraz trylogia Banner Saga w kuszących cenach!

Na platformie Valve wystartowała promocja na gry wydane przez zespół Versus Evil, który obchodzi właśnie szóstą rocznicę założenia działalności.

Niezależny wydawca gier ogłosił dzisiaj przeceny na gry ze swojego katalogu, rabaty sięgają nawet do -90%. Versus Evil jest znane z wydania takich gier jak: Pillars of Eternity 2: Deadfire czy trylogii The Banner Saga 3.

Każdy zainteresowany jakimś tytułem może oszczędzić na każdej produkcji kilkanaście złotych. Wszystkie przecenione produkcje znajdziecie pod tym linkiem, a ja pod spodem przedstawię Wam najlepsze oferty:

Jest również opcja zakupienia dwóch pakietów. Pierwszym z nich jest kosztujący 310,58 zł zestaw, który zawiera wszystkie produkcje wydane przez Versus Evil. Drugim z nich jest zestaw, w którym znajdują się wszystkie wydane przez owego wydawcę gry w kategorii RPG - został wyceniony na 218,30 zł.

Jeśli jeszcze ktoś nie zainteresował się drugą częścią Pillars of Eternity - może właśnie teraz nadszedł ten czas? Został on bardzo ciepło przyjęty przez recenzentów jak i graczy - średnia ocen na Metacritic wynosi 88/100.

Inne promocje:

 

Tagi: promocje versus evil