Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 08.10.2019 08:21
Commandos 2 HD Remaster
5298V

Commandos 2 prawie nic się nie zestarzał. Śliczne screeny i gameplay z remastera klasyka

Commandos 2: Men of Courage to jedna z najlepszych gier taktycznych wszech czasów. Kultowa produkcja z 2001 roku doczeka się już niedługo premiery w odświeżonej i ulepszonej wersji na konsolach i PC.

Commandos 2 HD Remaster to przede wszystkim odświeżona oprawa wizualna. Deweloperzy chwalili się tym motywem już w trakcie gamescom 2019, kiedy otrzymaliśmy nowy zwiastun gry. Dziś możemy natomiast dokładnie przyjrzeć się rozgrywce. To 3 minuty niezaburzanego niczym gameplayu. W naszej galerii znajdziecie też nowe screenshoty.

Wiadomo, że autorzy Commandos 2 HD Remaster dostosowali sterowanie do wymogów konsol i przede wszystkim zadbali o dopracowany interfejs użytkownika i ulepszony względem oryginału samouczek. Oprócz tego tytuł niestety nie zaskoczy nas świeżą zawartością. Commandos 2 HD Remaster zapewni, tak jak w pierwotnym wydaniu, 10 misji do zaliczenia.

Kiedy premiera? Commandos 2 HD Remaster ma trafić na rynek w grudniu 2019 r. Tytuł pojawi się na Switch, XOne, PS4, PC i smartfonach.


Warto sprawdzić:

Tagi: Commandos Commandos 2 commandos 2 hd remaster