Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.09.2019 22:07
Call of Duty Modern Warfare kampania
1320V

Call of Duty: Modern Warfare na fabularnym zwiastunie [Aktualizacja #1]

Siadajcie wygodnie i oglądajcie fabularną przyjemność z Call of Duty: Modern Warfare. Twórcy chcą nam opowiedzieć emocjonującą opowieść, w której nie zabraknie znanych bohaterów. Zobaczcie nowy materiał z oczekiwanej gry.

Activision nie było jeszcze gotowe na pokazanie fabularnego zwiastuna Call of Duty: Modern Warfare, ale materiał został upubliczniony przez deweloperów odpowiedzialnych za Call of Duty: Black Ops 4. Film trafił do zakładki z wiadomościami.

Jak wiadomo fabuła z Call of Duty: Modern Warfare poruszy współczesne konflikty i pozwoli nam uczestniczyć w różnych wydarzeniach, których zadaniem będzie pokazanie różnych bohaterów i antagonistów. Deweloperzy wciąż nie potwierdzili ile godzin będziemy musieli poświęcić na opowieść, ale zaznaczyli, że długość fabuły jest „standardowa dla serii”, więc możemy liczyć na 5-8 godzin rozgrywki.

Bardzo możliwe, że poniższy zwiastun miał zostać przedstawiony na zbliżającym się State of Play. Jak wiadomo Sony wciąż współpracuje z Activision i obie firmy wspólnie promują nową odsłonę Call of Duty.

[Aktualizacja #1]

Tak jak mogliśmy się spodziewać... To Sony zaprezentowało zwiastun:

Więcej o serii Call of Duty przeczytacie na naszej stronie:

Tagi: Activision Blizzard Call of Duty: Modern Warfare Infinity Ward