Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.09.2019 21:21
Primal
707V

Primal na zwiastunie. Nicolas Cage jako łowca jaguara i zabójcy

Nicolas Cage zmierzy się z kolejnym wyzwaniem. Aktor otrzymał główną rolę w „Primal”, produkcji Nicka Powella. Twórca miał okazję wystąpić w wielu znanych filmach, jednak dopiero drugi raz zasiądzie na stołku reżysera.

Nick Powell zgarnął nagrodę Choreografa Roku za pracę na planie „Tożsamość Bourne’a” - to on odpowiadał za wszystkie starcia. Powell był członkiem brytyjskiej drużyny WuShu (drugie miejsce w Mistrzostwach Europy) oraz mistrzem szermierki w Londynie. Następnie zajął się kaskaderką i teraz próbuje swoich sił w reżyserii.

Jego drugą produkcją jest „Primal” i właśnie w tym filmie wystąpi Nicolas Cage. Aktor wcieli się w myśliwego Franka Walsha, którego zadaniem było schwytanie bezcennego, białego jaguara i przywiezienie go do zoo. Sytuacja komplikuje się, ponieważ na statku pojawia się także ekstradowany do USA zabójca polityczny. Na domiar złego przestępca ucieka, uwalnia jaguara i Walsh musi teraz schwytać dwóch drapieżników.

Pewnie nie będzie to najważniejszy projekt w historii Cage'a, ale coś musiało skłonić aktora do tej roli. Poniżej możecie spojrzeć na zwiastun, który w sumie jest dobrą prezentacją przygotowanej akcji.

Polecamy nasze recenzje: 

Tagi: film nick powell nicolas cage primal trailer