Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.09.2019 20:37
Medal of Honor: Above and Beyond
4186V

Medal of Honor: Above and Beyond zapowiedziany. Twórcy Apex Legends rozwijają grę

Respawn Entertainment właśnie potwierdziło swój kolejny projekt. Twórcy Apex Legends, Titanfall oraz Star Wars Jedi: Upadły zakon pracują nad jeszcze jednym tytułem. Niestety, nie na taki powrót marki Medal of Honor liczyliśmy od lat... Poznajcie Medal of Honor: Above and Beyond.

Od 2012 roku seria Medal of Honor znajduje się w lodówce. Electronic Arts skupiło się na Battlefieldzie i jestem przekonany, że wielu graczy liczyło na coś innego myśląc o wskrzeszeniu MOH-a. Dzisiaj możemy spojrzeć na prezentację Medal of Honor: Above and Beyond.

Gra jest przygotowywana przez Respawn Entertainment – twórców serii Titanfall, kapitalnego Apex Legends oraz oczekiwanego przez wielu Star Wars Jedi: Upadły zakon. Nie możemy jednak liczyć na tytuł dla wszystkich zainteresowanych.

Medal of Honor: Above and Beyond to produkcja VR przeznaczona wyłącznie dla wirtualnej rzeczywistości – tytuł został zapowiedziany na Oculus Connect 6 i trafi na Oculus Rift. Gracze mogą oczekiwać około 10 godzinnej kampanii single-player, ale nadal nie podjęto ostatecznych decyzji i wydarzenia mogą zostać rozbudowane. 

Respawn obiecuje „pełne akcji i niesamowicie wciągające doświadczenie VR”, które zostało umiejscowione w czasach II wojny światowej. Gracze trafią do rozdartej wojną Europy, będą pomagać francuskiemu ruchowi oporu czy też zajmą się sabotowaniem nazistowskich baz. Deweloperzy obiecują akcje na lądzie, w powietrzu i na morzu.

Warto sprawdzić:

Tagi: Medal of Honor Medal of Honor: Above and Beyond Respawn Entertainment

Nie przegap