Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.09.2019 00:24
Project xCloud
796V

Project xCloud prezentowany przez Microsoft. Usługa aktualnie nie zadebiutuje w Polsce

W ostatnich dniach coraz częściej słyszymy o Google Stadia, więc Microsoft postanowił odkryć karty i zaprezentował Project xCloud. Zobaczcie chmurę Phila Spencera, która ma wpłynąć na doświadczenie wielu graczy.

Microsoft potwierdził konkretne szczegóły dotyczące usługi. Testy Project xCloud rozpoczną się w październiku, ale na początku Microsoft zaprosi do zabawy Amerykanów, Brytyjczyków oraz Koreańczyków. Zainteresowani muszą wyrazić chęć uczestnictwa w testach, ale jednocześnie posiadać w domach urządzenia z Androidem – podczas bety nie zagramy na sprzętach z iOS na pokładzie.

Project xCloud od początku pozwoli na zabawę przez WiFi oraz sieci komórkowe, więc nawet podczas testów sprawdzicie gry w terenie. Na dobry początek klienci otrzymają dostęp do czterech tytułów:

  • Gears 5
  • Halo 5
  • Killer Instinct
  • Sea of Thieves

Jest to oczywiście początek. Firma będzie systematycznie rozwijać listę i zapraszać do testów kolejnych graczy. Aktualnie Microsoft nie mówi, kiedy zapewni pełną premierę – inżynierowie chcą w spokoju pracować na usługą, by w dniu debiutu Project xCloud buł pozbawiony błędów.

Tagi: Microsoft Project xCloud streaming xbox xbox one

Nie przegap